STEP BY STEP i nasa škola

Projekat: Kritičko mišljenje u srednjem stručnom obrazovanju
Naša škola, pored još četiri škole, odabrana je da učestvije u projektu “Kritičko mišljenje u srednjem stručnom obrazovanju” koji je podržan od strane ETF – Evropske fondacija za trening.
Prvi informativni sastanak povodom pezentacije projekta i dogovora o daljem radu bio je održan u hotelu “Terme” na Ilidži u četvrtak 10. Marta 2016. god. Od tada pa sve do 07.12.2016.god. naši uposlenici su bili domaćini i gosti radionicama, predavanjima, susretima i edukacijama.
Uposlenici naše škole: Aida Bešlagić Jašarević (prof.bosanskog jezika); Rejc Maida (prof. matematike); Irfan Hajder(dipl.ing.maš.); Ramić Mufid (dipl.ing.el.); Elvis Halilović (nastavnik praktične nastave) su imali priliku da se upoznaju sa pojmovima :
– Projektne nastave,
– Planiranjem školskih projekata,
– Prezentacijom projektnih planova;
– Saradnjom sa roditeljima, lokalnom zajednicom i biznis sektorom i druge teme.

Svečana prezentacija projektnih postignuća odražala se 07. decembra, 2016.godine, gdje je naša škola prezentirala dva projekta:
1. ČITAJMO ZAJEDNO ,PRIČAJMO JEDNI DRUGIMA (KOLIKO ČITAMO I ŠTA ČITAMO)
2. OPASNOSTI OD PRUŽNIH PRIJELAZA
Za učešće u Projektu nastavnicima su uručeni certifikati.
OPŠIRNIJE NA FB STRANICI—