Sajam srednjih škola – ”Ti biraš svoju budućnost”

U organizaciji JU Srednjoškolski centar Istočna Ilidža, a pod pokroviteljstvom Američke ambasade u Sarajevu organizovan je Sajam srednjih škola pod nazivom “Ti biraš svoju budućnost”.
Sajam je održan 28.04.2017. godine u Sportskoj dvorani Slavija u Lukavici. Na istom je i naša škola uzela učešće. Željeznički školski centar se predstavio sa zanimanjima koja se školuju u sklopu škole, kao i radovima koje su naši učenici napravili. Upravo zbog raznolikosti našeg prezentacionog mjesta bili smo jedni od najposjećenijih, gdje su se učenici osnovnih škola interesovali za lokaciju škole, zanimanja koja se školuju i same izložbene radove.
Našu školu su predstavljali učenici Biber Irhad i Pirić Elma u pratnji Profesora Dinar Damira. Ovom prilikom se želimo zahvaliti domaćinu JU Srednjoškolski centar Istočna Ilidža na ljubaznom gostoprimstvu i odličnoj organizaciji.