XI FESTIVAL RADA BUŽIM 27. 04. 2019.god.

Takmičarski dio:

I mjesto:
Omanović Harun I razred, bravar (mentor Pribinja Šemso)
Maksuti Almir III razred, elektroničar telekomunikacija (mentor Halilović Elvis)
II mjesto:
Zekiri Anes III razred, zavarivač (mentor Hasić Aziz)
Rožajac Amin IIrazred, elektroničar mehaničar(mentor Halilović Elvis)
Izložba radova:
Hidraulična presa učenik: Omanović Harun mentor: Hasić Aziz 95 BODOVA
Žiško učenik:Zekiri Anes mentor:Hasić Aziz 100 BODOVA
Led table učenik:Rožajac Amin i Pribišić Eldin mentor:Halilović Elvis 100 BODOVA
Solarno drvo učenik:Rahmanović Sadin i Maksuti Almir mentor:Halilović Elvis 100 BODOVA
Score board učenik:Hadžić Vedad i Piplica Luka mentor:Halilović Elvis 100 BODOVA
Ukupno: 495
Konačni zbir bodova je u konačnici donio I mjesto za Željeznički školski centar.
Radove su predstavljali Rahmanović Sadin i Piplica Luka učenici IV razreda elektrotehničke struke, i što je jako bitno naglasiti da njihov zadatak nije bio nimalo jednostavan pošto su morali predstaviti i radove mašinske struke ali su se prethodno jako dobro pripremili i u toj oblasti, tako da su i više nego dobro odgovorili na taj izazov.
Na put smo krenuli 26. 04. u 09.00 h. a vratili smo se 28. 04. u 04.00 h.
Bitno je reći da su učenici zajedno sa mentorima profesionalno odgovorili zadatku i čitav put je protekao bez ikakvih problema.
Ovim putem se zahvaljujemo menadžmentu centra na uslovima koji su doveli do ovakvih rezultata kao i svim učenicima i kolegama koji su doprinijeli tome svemu.
Takođe pozivamo kolege da se u budućnosti pridruže pripremama za iduće pobjede jer dječje osmjehe i njihovo slavlje kao i naše naravno, nema cijenu i tek tada zaista shvatite zbog čega smo mi zaista tu, i zašto obavljamo ovaj posao.