”TVSA SA MLADIMA” – AJLA DELIĆ OSVOJILA III MJESTO

Učenici Željezničkog školskog centra Sarajevo učestvovali su u projektu ”TVSA sa mladima”. U okviru ovog projekta, radove su dostavile Maljić Nejla i Birdžo Samra (IV S), koje su radile pano na temu ”Vršnjačko nasilje”. Na istu temu, radove je dostavila i Delić Ajla učenica IV E odjeljenja, koja je uradila esej i likovni rad.
U ponedjeljak, 30. novembra 2020. godine Delić Ajla je bila gost u programu TVSA, u emisiji ”TVSA sa mladima”, u kojoj je prezentirala svoje radove.
U utorak, 15. decembra 2020. godine, u programu TVSA, u emisiji ”TVSA sa mladima” objavljeno je da je likovni rad na temu ”Vršnjačko nasilje” Ajle Delić nagrađen, i da je učenica osvojila treće mjesto. Treba napomenutu da su u projektu učestvovali učenici svih srednjih škola Kantona Sarajevo i da je ovo značajan uspjeh za učenici Ajlu Delić, kao i za Željeznički školski centar Sarajevo.