Dan škole 15.04.2022. godine

Povodom obilježavanja 99 godina postojanja naše škole, u petak i subotu, 15.4. i 16.4. održana je manifestacija Dani otvorenih vrata. Učenici osnovnih škola su uzeli učešće na turnirima u stonom tenisu i odbojci. Čestitamo učenicima iz O.Š. Sokolje na osvojenom prvom mjestu na odbojkaškom turniru. Održana je i radionica crtanja grafita koju su predvodili najpoznatiji graffiti umjetnici @frenkie.official i @obojena_klapa. Zahvaljujemo svim školama na učešću, lijepom druženju i zabavi. Zahvaljujemo našim vrijednim učenicima i nastavnicima bez kojih sve ovo ne bi bilo moguće. Ponosni smo na njihov trud i zalaganje koje su uložili. Veliko hvala dugujemo Frenkiju i momcima iz Obojene klape koji su svojim radovima uljepšali i osvježili dvorište naše škole. Hvala i našem bivšem učeniku DJ Bruni koji je bio zadužen za dobru atmosferu.
Nadamo se da su učenici i svi prisutni gosti uživali u pomenutim sadržajima.
#zsc#tvojaNovaskola @frenkie.official @obojena_klapa @casev.en @paatuu @pravizian @nek0m16 @m0zak