RASPORED POLAGANJA MATURSKIH I ZAVRŠNIH ISPITA 2016./2017.

Razred Predmet Datum Satnica Učionica Ispitivači Komisija
IIIM Praktični rad – automehaničar 05.06.2017. 9,00 radionica Sadiković Mustafa 1. Ireiz Meliha
2.Sadiković Mustafa
3.Hasić Aziz
IIIM Praktični rad – mehaničar šinskih vozila 05.06.2017. 9,00 radionica Pačariz Halil 1.Hajder Irfan
2.Pačariz Halil
3.Pribinja Šemso
IIIE3 Praktični rad – elektroničar telekomunikacija 05.06.2017. 9,00 radionica Halilović Elvis 1.Ramić Mufid
2.Halilović Elvis
3.Čebirić Edin
IIIE3 Praktični rad – elektroenergetičar 05.06.2017. 9,00 radionica Čubela Emel 1.Tahirović Aida
2.Čubela Emel
3.Šljivo Azra
             
Učenici rade praktični rad od 05. do 07. juna 2017.
             
Razred Predmet Datum Satnica Učionica Ispitivači Komisija
IIIM ODBRANA PRAKTIČNOG RADA – automehaničar 07.06.2017. 13,00 radionica Sadiković Mustafa 1. Ireiz Meliha
2.Sadiković Mustafa
3.Hasić Aziz
IIIM ODBRANA PRAKTIČNOG RADA – mehaničar šinskih vozila 07.06.2017. 13,00 radionica Pačariz Halil 1.Hajder Irfan
2.Pačariz Halil
3.Pribinja Šemso
IIIE3 ODBRANA PRAKTIČNOG RADA – elektroničar telekomunikacija 07.06.2017. 13,00 radionica Halilović Elvis 1.Ramić Mufid
2.Halilović Elvis
3.Čebirić Edin
IIIE3 ODBRANA PRAKTIČNOG RADA – elektroenergetičar 07.06.2017. 13,00 radionica Čubela Emel 1.Tahirović Aida
2.Čubela Emel
3.Šljivo Azra
             
             
Odbrana maturskog rada          
             
Razred Predmet Datum Satnica Učionica Ispitivači Komisija
IVE1 TV tehnika 05.06.2017. 10,00 5 Čebirić Edin 1. Bajraktarević Alma
2. Čebirić Edin
3. Mekić Nedžad
IVE Električna kola 05.06.2017. 11,10 7 Bajraktarević Alma 1. Čebirić Edin
2. Bajraktarević Alma
3. Mekić Nedžad
IVE1 Digitalne telekomunikacije 06.06.2017. 10,00 5 Bajraktarević Alma 1. Čebirić Edin
2.Bajraktarević Alma
3. Mekić Nedžad
IVE1 Mikroelektronika  05.06.2017. 12,30 7 Jašarević Ranka 1.Bajraktarević Alma
2.Jašarević Ranka
3. Mekić Nedžad
IVE1 Radio tehnika 06.06.2017. 11,00 7 Bajraktarević Alma 1. Čebirić Edin
2. Bajraktarević Alma
3. Mekić Nedžad
             
             
             
Odbrana maturskog rada          
             
Razred Predmet Datum Satnica Učionica Ispitivači Komisija
IVS Organizacija željezničkog saobraćaja 05.06.2017. 9,00 8 Šehić Enver 1.Bejtić Hajrudin
2.Šehić Enver
3.Hajder Irfan
IVS Organizacija prevoza stvari 05.06.2017. 9,30 8 Bejtić Hajrudin 1.Šehić Enver
2.Bejtić Hajrudin
3.Hajder Irfan
IVS Upotreba vučenih vozila 05.06.2017. 10,00 8 Šehić Enver 1.Bejtić Hajrudin
2.Šehić Enver
3.Hajder Irfan
IVS Transportno računovodstvo 06.06.2017. 12,00 3 Bejtić Hajrudin 1.Šehić Enver
2.Bejtić Hajrudin
3.Hajder Irfan
IVS Kočnice i kočenje 06.06.2017. 12,30 3 Hajder Irfan 1.Šehić Enver
2.Hajder Irfan
3.Bejtić Hajrudin
IVS Vučna vozila -električni dio 07.06.2017. 10,00 2 Ramić Mufid 1.Hajder Irfan
2.Ramić Mufid
3.Šehić Enver
IVS Vučna vozila – mehanički dio 07.06.2017. 10,30 2 Hajder Irfan 1.Šehić Enver
2.Hajder Irfan
3.Bejtić Hajrudin
IVS Organizacija prevoza stvari 07.06.2017. 11,00 2 Bejtić Hajrudin 1.Šehić Enver
2.Bejtić Hajrudin
3.Hajder Irfan
             
             
             
Odbrana maturskog rada          
             
Razred Predmet Datum Satnica Učionica Ispitivači Komisija
IIIE3, IIIM, IVE Pismeni iz bosanskog, hrvatskog i srpskog  jezika i književnosti 08.06.2017. 10,00 1,2 Šljivo Azra 1.Bešlagić-Jašarević Aida
2. Šljivo Azra
3. Zubčević Elzan
IVS Pismeni iz bosanskog, hrvatskog i srpskog  jezika i književnosti 08.06.2017. 10,00 3 Bešlagić-Jašarević Aida  
1.Šljivo Azra
2.Bešlagić-Jašarević Aida
3.Zubčević Elzan